شرکت هـوشمند سازان ساجد بـا بهره گیری از نیروهای زبده و کـارآمد مدیران عالی رتبه در سطح کشور فعالیت خود را به منظور ایجاد رفاه عمومی در سطح کلان از سال 94 بـا اتـکاء به حضرت بـاریتعالی و با همت نـیروهای مـتخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت بصورت رسمی آغاز نمود.

بیشتر فـعالیت‌های شرکت در راستای خواسته‌های اساسی جامعه تعریف شده و در همین جهت می‌بایست در ابتدای حرکت نیاز سنجی‌های اساسی و کـاملی در سطح جـامعه در زمینه‌هـای مختلفی صورت پذیرفته که حدودا دو سـال قبل از تـاسیس شرکت گروهی کارآمد بررسی‌های لازم و اولیه را انجام دادند که شالوده این بررسی‌ها چارچوب فعالیت‌های شرکت را تشکیل می‌دهد.

شرکت هوشمند سازان ساجد با عطف الهی و سعی، تلاش، کوشش و همت براین شد تا از تیم خبره و  کارآزموده خود در راه هوشمند سازی کسب و کار یکی از موفق ترین شرکت ها، پیشرو در صنعت هوشمند سازی کسب و کار خوش بدرخشد.

در کنار پرآوازه ترین نام ، مشتری مداری و باشگاه مشتریان به طیف وسیعی از عملکرد های نو از اندیشه ای تازه با ایده های خلاقانه در راستای طراحی تخصصی سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، سوشیال مارکتینگ،سئو سایت، توسعه نرم افزار، انیمیشن و بازی سازی رهنمود شده و خدماتی باکیفیت و تاثیرگذار در کارنامه خود به ثبت برساند.

گنج کارت یکی از محصولات هوشمند سازان ساجد است که توانسته با تکیه بر توان داخلی و بومی این بستر را بصورت سراری در کل کشور پیاده سازی نماید.

درباره هوشمند سازان ساجد